Praca

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant/Starszy Konsultant
Miejsce pracy: Wrocław, Lublin, Kraków, Toruń

Zadania:

  • opracowywanie wniosków o dofinansowanie inwestycji,
  • opracowywanie studiów wykonalności inwestycji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 1 rok doświadczenia w opracowywaniu wniosków o dofinansowanie i/lub studiów wykonalności inwestycji,
  • bardzo dobra znajomość tematyki funduszy europejskich,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Analityk finansowy
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • opracowywanie analiz finansowych i ekonomicznych dla projektów ubiegających się o dotacje z funduszy europejskich.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zagadnień analizy finansowej i ekonomicznej,
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego,
  • doświadczenie w zakresie opracowywania dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o dotacje z funduszy europejskich będzie dodatkowym atutem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny) na adres: praca@progress-consulting.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i udzielenia informacji zwrotnych tylko wybranym kandydatom.

Przykładowe realizacje